Sıcak Haberler

Proje Haberleri

Konut Haberleri

Son Haberler
Tuzla Royal Villa’da 4+2 villalar 1 milyon dolara!
Tuzla Royal Villa’da 4+2 villalar 1 milyon dolara!

Royal Park Residence’ta yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanılarak ev alınabiliyor. 60 ay vadede uygulanan faiz oranları yüzde 0.79 ile 0.94 arasında değişiyor. Buna göre peşinatlar 33 bin 200 dolardan başlıyor
Kuryap İnşaat Pazarlama tarafından hayata geçirilen Royal Park İstanbul projesi Tuzla’da yükseliyor. Royal Park İstanbul; Royal Villa, Teras Evler ve Royal Flats olmak üzere 3 farklı bölümden oluşuyor.

Royal Park Residence’ın Teras Evler bölümünde toplam 88 konut yer alıyor. Royal Teras Evler’de 71 metrekare 1+1´ler 166 bin dolar ile 206 bin dolar, 156 metrekare 3+1´ler ise 330 bin dolar ile 450 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Royal Villa bölümü ise 72 villadan oluşuyor. Royal Villa bölümünde fiyatlar ise 270 metrekare 4+2 villalar 850 bin dolara, 414 metrekare bodrumlu, 4+2 villalar ise 950 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiyor.

Royal Flats 64 konuttan oluşuyor. Royal Flats´ta ise 140 metrekare 2+1´ler 266 bin dolar ile 330 bin dolar, 180 metrekare 3+1´ler 400 bin dolar ile 450 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Royal Park Residence’ta teslimler hemen yapılıyor.

Royal Park Residence projesinin İç duvar kaplamalarında alçı sıva ve cam tekstili, duvar kağıdı nanoteknolojik boya kullanıldı. Tavanda alçı sıva üzerine nanoteklolojik boya kullanıldı. İç süslemeler alçı kartonpiyerle yapıldı. Dış süslemeler için prekast beton kullanıldı.

Isı izolasyonu yapılan projede alt kat klinker, üst kat silikonlu boya kullanıldı. Braas kiremit sistemiyle çatı kaplamasının yapıldığı projede iç doğarama cilalı kaplamalı ahşapla yapıldı.
Döşeme olarak salon ve odalarda lamine parki, antre, mutfak, banyo ve teraslarda İspanyol seramik kullanıldı. Ahşap basamak merdivenler kullanıldı. Duravit marka vitrifiye, Hans Grohe marka batarya kullanıldı.

Royal Park Residence projesinde fitness center, tenis kortları, sauna ve şok duşları, masaj salonu bulunuyor. Ayrıca Royal Park’ta kış aylarında döşemeleri, suyu ve mekanı ısıtabilen, yaz aylarında çatısı ve duvarları açılabilen, etrafı çim ve güneşlenme alanlarıyla çevrelenmiş yarı olimpik yüzme havuzu da yer alıyor.

0216 677 16 05
www.royalistanbul.com.tr

Royal Villa’da 270 metrekare 4+2 villalar 850 bin dolara!

Colorist projesinde 10 bin peşinatla! Yüzde 50′si satıldı!

Etiketler: ispanyol evleri tuzla, tuzla villa proje, royal park villa, royal villa, Royal teras evler, tuzla, istanbul tuzla kiralık villa, tuzla villa projeleri, tuzla da kiralık villa, tuzla royal bodrum, TUZLA VİLLALAR, villa istanbul tuzla, istanbul royal atakent, royal flats, tuzlada villaWarning: file_get_contents(http://www.konuttimes.com/linkler.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/sonproje/public_html/wp-content/themes/sonprojeler/footer.php on line 35

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sonproje/public_html/altcache.php:1) in /home/sonproje/public_html/wp-includes/functions.php on line 3071