Sıcak Haberler

Proje Haberleri

Konut Haberleri

Son Haberler

Konut11 Aralık 2010 / Saat: 15:15

Antepia Konutları’nda 1 milyon 800 bin 900 TL’ye!

560 bin metrekarelik alanda inşa edilecek Antepia Konutları’nda farklı büyüklüklerde toplam 3 bin 470 konut yer alıyor

Antepia Konutları, Sinpaş Yapı ve Paralel Gayrimenkul tarafından Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Zirve Üniversitesi Kızılhisar Kampüsü yanında inşa ediliyor.

Aralık 2010’da inşaatına başlanan proje, 1,2 milyar Dolar’lık yatırım değeriyle, toplam 560 bin metrekare alana kurulacak. Projede ilk etabın yüzde 45’i tanıtıma çıkmadan satıldı.

Proje genelinde yer alan 2+1 /3+1 /3,5+1 /4+1 /4,5+1 / 5+1 /5,5+1 sıra ev, ikiz villa, müstakil villa ve 7+2 yalı tipi müstakil evler, geniş ve ferah ortamlarda yaşamayı tercih eden bölge insanına hitap ediyor.
Gaziantep’te 560 bin metrekare alana kurulacak proje, yepyeni bir hayatın kapılarını açmayı hedefliyor. Gazianteplilere seçkin bir yaşam sunacak Antepia projesi, bölgenin GAP’tan sonraki en büyük yatırımı olmanın yanı sıra bölgenin ilk ve en büyük konseptli konut projesi olma özelliğini de taşıyor.

560 bin metrekarelik alana yayılan peyzaj, göl kenarı boyunca uzanan fıstık ve meyve ağaçlarında oluşan koru, mesire yeri, parklar, golf sahası ve konut bahçelerinden oluşuyor. Antepia sakinleri artık evlerinden göl manzarası seyredecek, gölde yelkenliler görecek. Deniz kenarında yaşıyormuş hissine sahip olacak.

Toplam 1 milyon metrekare arazi üzerinde 3 bin 470 konuttan meydana gelen Antepia’da konutların alanları 117 ile 544 metrekare arasında değişiyor. Mart 2013′te teslim edilmesi planlanan Antepia’da fiyatlar 156 bin TL’den başlayarak 1 milyon 800 bin 900 TL’ye kadar yükseliyor.

2+1’den başlayıp, 7+2 yalıya kadar uzanan farklı tipteki konutların yer aldığı Antepia projesinin ilk etabı, 96 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Ortalama 1.350 lira ile 3.500 lira arasında değişen metre kare fiyatları ile satışa çıkan ilk etapta 470 konut yer alıyor. 5 ayrı etapta satışa çıkacak projenin, her etabının teslim süresi yaklaşık 2 yıl olacak. İlk etabın sahiplerine Mart 2013’de teslim edilmesi planlanıyor.

Dünyanın en büyük biyolojik göletinin yer aldığı projede, bölgede bir ilk özelliği taşıyan golf sahası ve yelken kulübünün yanında, tenis kortları, otel, Agora Meydanı, amfi tiyatro ve deniz feneri konsepti ile tasarlanan Fener Cafe Gazianteplilere yeni bir yaşam tazı sunacak. Suyunun güzelliğinden ve bolluğundan dolayı eski adı Ayıntap yani “Suyun Gözü” olan Gaziantep’in bu özelliği Antepia projesinin ana konseptini oluşturmaktadır. Biyolojik gölet ve peyzaj manzarasına sahip evleriyle proje, Gaziantep’in gelenekleri ve tarihi dokusundan uzaklaşmadan lüks, seçkin ve keyifli bir yaşam sunacak.
560 bin metre karelik alanda inşa edilecek Antepia projesinde farklı büyüklüklerde toplam 3 bin 470 konut yer alıyor. Metre kare büyüklükleri ve oda sayıları ile dikkat çeken konutlar, Gazianteplilerin yaşam tarzlarına uygun olarak tasarlandı.

Antepia Projesinde konut satışları, banka kredili veya şirket bünyesindeki özel ödeme koşulları ile vadeli olarak gerçekleştiriliyor. Projede özellikle vade farksız 66 ay vadeli ödeme planı tercih ediliyor.

Deniz olmayan Gaziantep’te yelken ve golf kulübü hayat bulacak. Projenin nerdeyse tamamını kaplayan biyolojik gölet kapsamında hayata geçirilecek yelken kulübü, Gazianteplilere yelken sporunda deneyim elde etme şansını verecek. Bölgede yelken gibi golf de bir ilk olacak.

Gazianteplilere ilkleri yaşatacak bu sosyal donatıların yanında, keyifli zaman geçirilebilecek, alışveriş yapılabilecek, içerisinde dünya markaları ve yöresel tatları bir arada bulunduracak olan Agora Meydanı ile göletlerin etrafındaki geniş yeşil alanlar, deniz feneri konsepti ile tasarlanan Fener Cafe Antepia’nın önemli sosyal donatıları arasında olup, açık – kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, cafe-restaurantlar ve alışveriş üniteleri ve site sakinlerine büyük kolaylık sağlayacak çocuk kreşi de yer alıyor.

0342 472 05 05

0342 444 19 74

www.antepia.com.tr

Önemli Yasal Uyarı : Sonprojeler.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun olarak yayın yapmaktadır. İnternet sitemizdeki haber ve rasimlerin kaynak belirtmeksizin başka web sitelerinde yayınlanması yasaktır. Sonprojeler.com'un içeriğinin başka bir web sitesinde tespit edilmesi durumunda yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.Warning: file_get_contents(http://www.konuttimes.com/linkler.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/sonproje/public_html/wp-content/themes/sonprojeler/footer.php on line 35

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sonproje/public_html/altcache.php:1) in /home/sonproje/public_html/wp-includes/functions.php on line 3071